48 697 517 384 info@infotower.pl

Inżynier Systemów IT

miejsce pracy: Gliwice

numer referencyjny: ISIT/www

Twoje obowiązki:

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należała praca w kilkuosobowym zespole przy wdrażaniu, administracji oraz rozwijaniu infrastruktury serwerowej u klienta w ramach prowadzonych projektów.

Nasze oczekiwania:

– dobra znajomość systemów rodziny Linux,
– znajomość rozwiązań wirtualizacji VMware vSphere,
– wiedza z zakresu technologii sieciowych i pamięci masowych,
– znajomość systemów bazodanowych,
– umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
– znajomość języka angielskiego pozwalająca swobodnie pracować z dokumentacją,
– dociekliwość i zacięcie informatyczne/techniczne,
– rzetelność i solidność w realizacji obowiązków.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

– doświadczenie we wdrożeniach rozwiązań opartych o Java EE,
– znajomość Apache Tomcat, JBoss AS, PostgreSQL oraz MySQL/MariaDB,
– doświadczenie z oprogramowaniem firmy Oracle (Database, WebLogic, Service Bus),
– znajomość innych technologii wirtualizacji (Oracle VM Server, KVM, Xen),
– czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

– zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub działalności gospodarczej,
– stabilną, pełną wyzwań i zróżnicowaną pracę w zgranym zespole,
– indywidualną, elastyczną ścieżkę kariery dopasowaną do Twoich umiejętności i potrzeb,
– w pełni wyposażone stanowisko pracy z możliwością doposażenia,
– możliwość pracy zdalnej po okresie adaptacji,
– udział w szkoleniach zawodowych,
– możliwość korzystania z karty Benefit MultiSport,
– dostęp do darmowych owoców, przekąsek i napojów,
– udział w imprezach integracyjnych,
– przyjazną atmosferę pracy.

CV z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.”

prosimy przesłać na adres: praca@infotower.pl.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.