48 697 517 384 info@infotower.pl

Java Team Leader

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem deweloperskim oraz wsparcie jego rozbudowy
  • planowanie i weryfikacja pracy zespołu
  • utrzymywanie relacji z odpowiedzialnymi za technologie osobami po stronie klienta
  • zapewnianie wysokiej jakości rozwiązań zgodnych z założeniami projektowymi oraz najlepszymi praktykami

Predyspozycje i doświadczenie:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w projektach realizowanych w metodykach zwinnych (jako Scrum Master/Team Leader)
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w branży IT
  • doskonałe zdolności komunikacji
  • zdolności przywódcze i umiejętności podejmowania decyzji

Kompetencje:

  • bardzo dobra znajomość Java
  • doświadczenie w projektowaniu obiektowym
  • doświadczenie w projektowaniu i integracji systemów.
  • dobra znajomość usług sieciowych REST
  • dobra znajomość UML i podstawowa znajomość narzędzia Enterprise Architect.
  • biegłość w posługiwaniu się Git, Jenkins, Jira.
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • doświadczenie i potwierdzone zdolności w koordynacji pracy grupy specjalistów (w tym także pracujących w modelu rozproszonym)
  • samodzielność i nastawienie na efekt
  • dobre zdolności interpersonalne, komunikatywność
    znajomość j. ang. na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość konteneryzacji Docker
  • Znajomość języka programowania Kotlin,
  • Znajomość rozwiązań ETL
  • Znajomość bazy danych Cassandra
  • Znajomość JavaScript i tworzenia front-end (vue.js, react, angular)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub działalności gospodarczej,
  • stabilną, pełną wyzwań i zróżnicowaną pracę w zgranym zespole,
  • indywidualną, elastyczną ścieżkę kariery dopasowaną do Twoich umiejętności i potrzeb,
  • w pełni wyposażone stanowisko pracy,
  • możliwość korzystania z karty Benefit MultiSport,
  • ubezpieczenie zdrowotne Medicover
  • dostęp do darmowych owoców, przekąsek i napojów,
  • udział w imprezach integracyjnych,
  • przyjazną atmosferę pracy.

CV prosimy przesłać na adres: praca@infotower.pl.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.