48 697 517 384 info@infotower.pl

Praktykant Marketingu i/lub Handlu

miejsce pracy: Gliwice
nr referencyjny: PrakMarHan/www

Infotower sp. z o.o.
Jesteśmy rozwijającą się firmą informatyczną specjalizującą się m.in. w produkcji, wdrożeniach oraz testach oprogramowania. Posiadamy duże doświadczenie we wdrożeniach systemów medycznych w szpitalach na terenie całej Polski. W związku z rozwojem tematów marketingowych oraz handlowych poszukujemy praktykantów chcących zdobyć praktyczne doświadczenie i wziąć udział w ciekawych zadaniach.

Czym będziesz się zajmować
Będziesz uczestniczyć w ciekawych zadaniach związanych z marketingiem i handlem. Możesz mieć realny wpływ na widoczną zmianę i usprawnienie w firmie. Obecnie mamy do wyboru samodzielne zajęcie się ciekawymi tematami, takimi jak:
przeanalizowanie oprogramowania CRM do wdrożenia wyznaczonych ścieżek (workflow) w firmie na potrzeby działań handlowych, marketingowych i projektowych (YetiForce),
przeanalizowanie oprogramowania do przesyłania newsletterów (MailChimp) i wdrożenie go do realnego funkcjonowania w firmie na podstawie określonych przez nas ścieżek postępowania i kryteriów,
zajęcie się wybranymi usługami/produktami firmy pod kątem marketingowym – opracowanie planu wypromowania usługi, kreatywne pomysły na promocję, opracowanie atrakcyjnej oferty produktów/usług na stronach www firmy.

Realizacja jest zadaniowa i można ją prowadzić przede wszystkim zdalnie. Ww. zadania wymagają kreatywności, skupienia i czasu, aby móc osiągnąć założone efekty. Oceniamy efekty końcowe i wystawiamy adekwatne referencje. Jesteśmy otwarci na opisanie realizowanych zadań w formie pracy licencjackiej/magisterskiej. Zakończenie zadania jest równoznaczne z przeprowadzeniem szkolenia z obsługi wybranego oprogramowania w przypadku 2 pierwszych zadań.

Kogo szukamy
– studentów chcących zrealizować ciekawe i praktyczne praktyki, z których wyciągną konkretną wiedzę do zastosowania w przyszłej pracy
– osób zainteresowanych marketingiem, zasadami zarządzania firmą, zagadnieniami informatycznymi, oprogramowaniem ERP
– osób swobodnie obsługujących komputer i potrafiących rozwiązywać różnorakie komputerowe problemy

Kogo nie szukamy
Cenimy zarówno Wasz, jak i nasz czas, zatem nie szukamy:
– osób, które chcą “odbębnić” praktyki nie robiąc nic ciekawego
– osób, których nie interesuje branża informatyczna lub marketingowa
– osób, które z różnych powodów nie będą w stanie zrealizować zadania do końca

Co oferujemy
– bezpłatne praktyki z możliwością zrealizowania pracy dyplomowej na bazie powierzonych zadań
– na prawdę ciekawe, realne zadania
– zdobycie wiedzy, którą można zastosować w dowolnej innej organizacji
– miłą, przyjazną atmosferę oraz bardzo dobrą kawę 🙂

Wyślij nam swoje CV – pamiętaj o numerze referencyjnym w nagłówku oraz o zamieszczeniu w CV poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.”