32 323 13 70 info@infotower.pl

Web Developer

miejsce pracy: Gliwice

numer referencyjny: WebDeveloper

Wymagane kompetencje:
– Dobra znajomość protokołu http i standardu HTML.
– Dobra znajomość Javascript
– Dobra znajomość CSS3
– Znajomość frameworku Angular / React
– Znajomość narzędzi webpack, yarn, maven
– Biegłość w posługiwaniu się Git, InteliJ Idea, Jira.
– Samodzielność i nastawienie na efekt
– Dobre zdolności interpersonalne, komunikatywność
– Znajomość j. ang. na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

Dodatkowymi atutami będą:
– Znajomość framework vue.js,
– Znajomość narzędzi do obsługi grafiki.

Oferujemy:

– zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub działalności gospodarczej,
– stabilną, pełną wyzwań i zróżnicowaną pracę w zgranym zespole,
– indywidualną, elastyczną ścieżkę kariery dopasowaną do Twoich umiejętności i potrzeb,
– w pełni wyposażone stanowisko pracy,
– możliwość korzystania z karty Benefit MultiSport,
– dostęp do darmowych owoców, przekąsek i napojów,
– udział w imprezach integracyjnych,
– przyjazną atmosferę pracy.

CV z dopiskiem:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Infotower sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach na potrzeby prowadzenia aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska). Zostałam/em poinformowana, przez administratora danych: Infotower sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Wincentego Pola 16 (kontakt: praca@infotower.pl) o tym, że:
1) Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
2) Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres: praca@infotower.pl.
3) Mam prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy ustawy o ochronie danych osobowych lub Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
4) Poprzez przesłanie mojego CV na adres praca@infotower.pl moje dane osobowe zostaną powierzone do przetwarzania grupie Google (Google LLC. Google Ireland Limited, Google Commerce Limited, Google Asia Pacific Pte. Ltd. Google Australia Pty Ltd).
5) Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia postępowań rekrutacyjnych, nie dłużej jednak niż przez 10 lat od dnia przesłania CV.
6) Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

prosimy przesłać na adres: praca@infotower.pl.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.